Teslimat ve İade Şartları

 

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Tablom34.com ’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Tablom34.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 2-3 iş günü günüdür. Tablom34.com ‘dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti dönemsel kampanyalarımıza, aldığınız ürünlerin adet, hacim gibiözelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Teslim almış olduğunuz üründen 2 iş günü içinde memnun kalmamanız halinde +90 05452214455 / +90 05452204477  numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe pakette herhangi bir bozukluk , eziklik vs... durum ile karşılaştığınızda kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Tutanak bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde yenisi adrese tekrar gönderilecektir. Tutanak tutturulmayan ürünlerin sorumluluğu müşteriye aittir. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Ürün ya da ürünleriniz hazılık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa mail adresinden ya da +90 05452214455 / +90 05452204477 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz.

Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Ambalajı yırtık, kırık, hasar görmüş ürünler iade olarak teslim alınmayacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün Tablom34.com'a ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir. Kendi Tablonu Tasarla, bölümünden oluşturduğunuz ürün tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar haricinde iade kabul edilmemektedir.

Tablom34

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR